Aktuality

Cyklon EVO - VÁNOČNÍ SET

Velice výkonná vysavačová jednotka Husky Cyklon EVO ve speciální limitované edici. Centrální vysavač Husky Cyklon EVO je vhodný pro střední a velké rodinné domy a poskytuje vysoký výkon a komfort při vysávání. Je vybaven průmyslovým Bypass motorem se zárukou 25 let na celý vysavač. Uspokojí každého s nejvyššími nároky na výkon, spolehlivost a minimální údržbu. Exklusivní design agregátu Cyklon EVO je k příležitosti 50 let značky HUSKY a 25 let firmy NEWAG proveden ve speciální úpravě leštěného hliníku. Jedná se o limitovanou edici modelu pro rok 2018. Akce platí do 31.12.2017 nebo do vyprodání zásob.

Novinka: eBook Čistý domov

Novinka: eBook Čistý domov

 

Směrnice o omezení spotřeby vysavačů

Vážení zákazníci,
                       
vzhledem k tomu, že se množí dotazy na novou směrnici EU, která od 1. září 2014 zakazuje výrobu a dovoz vysavačů se spotřebou větší než 1600W, dovolujeme si Vás informovat, že mimo jiné centrální vysavače, jsou z toho omezení vyjmuty. Přikládáme i výtah z této směrnice, která se vztahuje k této problematice (zde a zde). Případně je celá k dispozici na stránkách EU.

Věříme, že Vás tato informace uklidnila a zároveň pro Vás bude dalším důvodem pro pořízení silného centrálního vysavače Husky, nebo Duovac.

Tým Newag

Hadice ve zdi

 

Úklid s centrálním vysvačem je velmi snadný. Nemusíte přenášet žádný vysavač, ale jenom poměrně lehkou vysavačovou hadici. S novým patentovaným systémem "Hadice ve zdi", která je uložená přímo v trubním rozvodu centrálního vysavače Vám odpadne i tento malý nedostatek. Jednoduše otevřete speciální zásuvku, vytáhnete potřebnou délku hadice a začnete vysávat. Tento doplněk našich centrálních vysavačů Husky a Duovac rozšiřuje naší nabídku chytrých doplňků a dělá systém centrálního vysávání bezkonkurenčním pomocníkem při domácím a firemním úklidu. Více informací najdete na stránkách www.husky.cz a www.duo-vac.eu

 

Hadice ve zdi 1 Hadice ve zdi 2 Hadice ve zdi 3 Hadice ve zdi 4

Vroom - samonavíjecí hadice

Vroom je další z chytrých doplňků, kterými umíme doplnit Váš systém centrálního vysávání. Lze nainstalovat i dodatečně do skříňky kuchyňské linky tam, kde je již nainstalovaná tzv kuchyňská štěrbina Vacpan. Samonavíjecí hadice Vroom central je dlouhá 7m a je schovaná v malém elegantním boxu. Spouští se automaticky a jeho použití je rychlé a efektivní. Zeptejte se našich odborníků a objednejte si tento jedinečný doplněk. Více informací a videoprezentaci najdete zde.

Vroom Central skrinka Vroom Central New ABS Vroom Central garaz Vroom Central skrinka Vroom Central skrinka 2

 

 

Registrační formulář pro získání Doživotní záruky na Váš centrální vysavač.

Registrovat zde

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

       

Kontakt

Newag Brno spol. s r.o.
Hviezdoslavova 55a
Brno
637 00

Tel.:548 210 954
Fax.:548 210 954
E-mail.:pavel.cisar@newag.cz
Web.:www.newagbrno.cz

Facebook Youtube

Nevíte jaký produkt si vybrat?

Napište nám a my Vám poradíme!

Jméno:

E-mail:

Region:

Vzkaz:

3 + 9 = (antispamová ochrana)