Aktuality

Akvizice značky CVS BEAM od Electroluxu

Akvizice značky CVS BEAM od Electroluxu

Dovolujeme si s potěšením oznámit, že společnost Nuera inc. , vlastník a výrobce centrálních vysavačů Husky a Duovac, získala dne 7.8.2018 do portfolia firem I společnost Beam Electrolux, a tím se stala  největším výrobcem centrálních vysavačů na světě! Níže přikládáme oficiální překlad dopisu od prezidenta společnosti Nuera Air.

Nuera Air, divize společnosti Nuera Inc., s potěšením oznamuje akvizici značky centrálních vysavačových systémů BEAM od Electroluxu.

Společnost Nuera Air vyrábí centrální vysavačové systémy Duovac a Husky, dvě značky celosvětově uznávané pro svou kvalitu výroby, výkon a trvanlivost již více než 50 let. Společnost Nuera Air vyrábí své výrobky ve svém výrobním závodě v Motrealu - Lavalu v Kanadě a distribuuje je po celém světě.

Společnost BEAM byla již více než 60 let uznávána jako celosvětová značka # 1. Její silná distribuční síť, známost značky a specializovaní zaměstnanci jsou velkým přínosem pro dokončení pokrytí trhu a produktového portfolia společnosti Nuera Air.

"Akvizice BEAM je odrazovým můstkem vývoje firmy Nuera Air, a to zejména pro budoucí strategii stát se světovým lídrem v oblasti centrálních vysavačových systémů. Spojením se značkou BEAM bude společnost Nuera Air schopna vytvářet nové kategorie kombinací portfolia obou značek. Společnosti Nuera Air a BEAM budou zaměřeny na uvedení nových produktů na trh, které lépe vyhoví potřebám spotřebitelů a povedou k nárůstu zájmu o centrální vysavačové systémy po celém světě "uvedl Frederick Paquette, prezident společnosti Nuera Air.

"Jsme nesmírně hrdí na to, že přivítáme klíčové a odborné zaměstnance týmu BEAM do rodiny Nuera Air. Tato nová organizace bude mít vedoucí znalosti a zkušenosti v oblasti centrálních vysavačových systémů a dovolí nám soustředit naše úsilí na zvýšení povědomí o výrobcích u našich spotřebitelů, jakož i na propagaci výhod centrálních vysavačových systémů v domácnosti, "dodal Frederick Paquette.

Narozeninová akce

K výročí 25 let firmy Newag v ČR jsme si pro Vás připravili agregát Husky Cyklon EVO v limitované edici 2018, ke kterému získáte nejen narozeninovou slevu 25%, ale také vysavačovou sadu Premium 9,1m. 

Akce platí do 15.9.2018 nebo do vyprodání zásob.

Novinka: eBook Čistý domov

Novinka: eBook Čistý domov

 

Směrnice o omezení spotřeby vysavačů

Vážení zákazníci,
                       
vzhledem k tomu, že se množí dotazy na novou směrnici EU, která od 1. září 2014 zakazuje výrobu a dovoz vysavačů se spotřebou větší než 1600W, dovolujeme si Vás informovat, že mimo jiné centrální vysavače, jsou z toho omezení vyjmuty. Přikládáme i výtah z této směrnice, která se vztahuje k této problematice (zde a zde). Případně je celá k dispozici na stránkách EU.

Věříme, že Vás tato informace uklidnila a zároveň pro Vás bude dalším důvodem pro pořízení silného centrálního vysavače Husky, nebo Duovac.

Tým Newag

Hadice ve zdi

 

Úklid s centrálním vysvačem je velmi snadný. Nemusíte přenášet žádný vysavač, ale jenom poměrně lehkou vysavačovou hadici. S novým patentovaným systémem "Hadice ve zdi", která je uložená přímo v trubním rozvodu centrálního vysavače Vám odpadne i tento malý nedostatek. Jednoduše otevřete speciální zásuvku, vytáhnete potřebnou délku hadice a začnete vysávat. Tento doplněk našich centrálních vysavačů Husky a Duovac rozšiřuje naší nabídku chytrých doplňků a dělá systém centrálního vysávání bezkonkurenčním pomocníkem při domácím a firemním úklidu. Více informací najdete na stránkách www.husky.cz a www.duo-vac.eu

 

Hadice ve zdi 1 Hadice ve zdi 2 Hadice ve zdi 3 Hadice ve zdi 4

Vroom - samonavíjecí hadice

Vroom je další z chytrých doplňků, kterými umíme doplnit Váš systém centrálního vysávání. Lze nainstalovat i dodatečně do skříňky kuchyňské linky tam, kde je již nainstalovaná tzv kuchyňská štěrbina Vacpan. Samonavíjecí hadice Vroom central je dlouhá 7m a je schovaná v malém elegantním boxu. Spouští se automaticky a jeho použití je rychlé a efektivní. Zeptejte se našich odborníků a objednejte si tento jedinečný doplněk. Více informací a videoprezentaci najdete zde.

Vroom Central skrinka Vroom Central New ABS Vroom Central garaz Vroom Central skrinka Vroom Central skrinka 2

 

 

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

       

Kontakt

Newag Brno spol. s r.o.
Hviezdoslavova 55a
Brno
637 00

Tel.:548 210 954
Fax.:548 210 954
E-mail.:pavel.cisar@newag.cz
Web.:www.newagbrno.cz

Facebook Youtube

Nevíte jaký produkt si vybrat?

Napište nám a my Vám poradíme!

Jméno:

E-mail:

Region:

Vzkaz:

3 + 9 = (antispamová ochrana)