Aktuality

AKCE ZÁŘÍ / ŘÍJEN

V nové akci nabízíme centrální vysavač Husky Cyklon2 se sadou příslušenství Premium 9,1m ZDARMA + celonerezová štěrbinová zásuvka Magic Sweep ZDARMA a uštřete až 8550,- Kč s DPH!

Dále nabízíme centrální vysavače s možností mokrého vysávání Husky Pro 100 a Pro 200 s celonerezovou štěrbinovou zásuvkou Magic Sweep ZDARMA.

 

Akce platí do 15.10. nebo do vyprodání zásob.

Novinka: eBook Čistý domov

Novinka: eBook Čistý domov

 

AKCE - Centrální vysavač Husky Flex

Nyní HUSKY Flex se sadou příslušenství za akční cenu 16.990,- Kč bez DPH. Původní cena 23.150,- Kč. Ušetříte 6.160,- Kč bez DPH.

   

Halové mistrovství ČR v plážovém volejbale žen

Zvene Vás na otevřené halové mistrovství ČR v plážovém volejbale žen

Centrální vysavače HUSKY, jako jeden ze sponzorů akce Vás zve na otevřené halové mistrovství ČR v plážovém volejbale žen.

Celý turnaj se bude hrát na kurtech v Centru Viktoria v nové E.ON Beach Areně. Zajímavostí je, že hlavní kurt bude umístěn doslova v „srdci“ OC Olympia Brno.

Turnaj bude začínat již 20.3.2015, kdy bude probíhat poslední ze tří kvalifikačních kol. V této kvalifikaci se bude bojovat o poslední 3 postupová místa.

Hlavní soutěž pak začne v sobotu 21.3. od 9:00. Celý turnaj pak vyvrcholí v neděli v 15:00, kdy se na hlavním kurtu v Olympii utkají dva týmy o halový titul Mistra České republiky.

Směrnice o omezení spotřeby vysavačů

Vážení zákazníci,
                       
vzhledem k tomu, že se množí dotazy na novou směrnici EU, která od 1. září 2014 zakazuje výrobu a dovoz vysavačů se spotřebou větší než 1600W, dovolujeme si Vás informovat, že mimo jiné centrální vysavače, jsou z toho omezení vyjmuty. Přikládáme i výtah z této směrnice, která se vztahuje k této problematice (zde a zde). Případně je celá k dispozici na stránkách EU.

Věříme, že Vás tato informace uklidnila a zároveň pro Vás bude dalším důvodem pro pořízení silného centrálního vysavače Husky, nebo Duovac.

Tým Newag

Nové produkty pro Váš čistý domov

Nové produkty pro Váš čistý domov

Rádi bychom vás informovali, že došlo k rozšíření sortimentu o nové produkty. Jedná se o doplňky, které dávají další možnosti  pro zlepšení čistého prostředí Vašeho domova spolu s centrálními vysavači.

Prvním z těchto doplňků je Raycop - první UV-C antibakteriální vysavač určený k čištění postelí a čalouněného nábytku, který zároveň zabíjí 99,9% bakterií jedinečným systémem čištění.
http://www.centralni-vysavace-husky.cz/produkty/raycop-smart/Druhým produktem je HOBOT-168 - robotický čistič oken a skel.
http://www.centralni-vysavace-husky.cz/produkty/hobot/

Oba produkty již naleznete v našem eshopu, kde jsou i podrobnější informace k těmto výrobkům.

Hadice ve zdi

 

Úklid s centrálním vysvačem je velmi snadný. Nemusíte přenášet žádný vysavač, ale jenom poměrně lehkou vysavačovou hadici. S novým patentovaným systémem "Hadice ve zdi", která je uložená přímo v trubním rozvodu centrálního vysavače Vám odpadne i tento malý nedostatek. Jednoduše otevřete speciální zásuvku, vytáhnete potřebnou délku hadice a začnete vysávat. Tento doplněk našich centrálních vysavačů Husky a Duovac rozšiřuje naší nabídku chytrých doplňků a dělá systém centrálního vysávání bezkonkurenčním pomocníkem při domácím a firemním úklidu. Více informací najdete na stránkách www.husky.cz a www.duo-vac.eu

 

Hadice ve zdi 1 Hadice ve zdi 2 Hadice ve zdi 3 Hadice ve zdi 4

Centrální vysavače Husky a Duovac s doživotní zárukou

 

Zájem našich zákazníků o pohodlný a bezproblémový úklid pomocí vysavače, který vydrží opravdu hodně dlouho, jsme uspokojili poskytováním doživotní záruky na centrální vysavačové jednotky a pětileté záruky na hadice a příslušenství. Kanadský výrobce, společnost NUERA - Air takovou záruku poskytuje a my, jako výhradní dovozce jejich výrobků také. Může tomu tak být proto, že všechny výrobky jsou zhotoveny z velmi kvatlitních a hodnotných kovových materiálů a použité motory, jsou průmyslové kvality, převážně s nezávislým (bypass) chlazením. Věříme, že pokud si naše výrobky vyberete, budou sloužit dlouhý léta i Vám a pokud by přeci jen došlo k nějaké závadě, tak vše vyřešíme naším autorizovaným servisem s bezplatnou výměnou náhradních dílů po dobu 25 let. Prvních pět let je zdarma navíc ještě doprava a práce spojená se servisním záručním zásahem.

 

Centralni vysavac Husky Flex    Centralni vysavac Husky Whisper    Centralni vysavac Husky Pro 10    Centralni vysavac Duovac Air 10    Centralni vysavac Duovac Signature

 

 

 

Vroom - samonavíjecí hadice

Vroom je další z chytrých doplňků, kterými umíme doplnit Váš systém centrálního vysávání. Lze nainstalovat i dodatečně do skříňky kuchyňské linky tam, kde je již nainstalovaná tzv kuchyňská štěrbina Vacpan. Samonavíjecí hadice Vroom central je dlouhá 7m a je schovaná v malém elegantním boxu. Spouští se automaticky a jeho použití je rychlé a efektivní. Zeptejte se našich odborníků a objednejte si tento jedinečný doplněk. Více informací a videoprezentaci najdete zde.

Vroom Central skrinka Vroom Central New ABS Vroom Central garaz Vroom Central skrinka Vroom Central skrinka 2

 

 

Tlumič QUIET Pro - hlučnost pod 50dB

K nově zakoupenému agregátu vysavače nebo při sepsání smlouvy na kompletní dodávku systému včetně montáže a zaplacení minimálně 30% zálohy z celkové výše zakázky, nabízíme jako bonus tlumič Quiet Pro za zvýhodněnou cenu 1000,-Kč bez DPH. Běžná prodejní cena tohoto tlumiče je 2999,- Kč bez DPH. Instalace tohoto specielního tlumiče, který Vám zajistí výstupní hlučnost výdechu dle NAŘÍZENÍ VLÁDY148/2006 Sb. o šíření hluku v chráněném prostoru v limitu pod 50dB, není třeba použití klasického povinného tlumiče v hodnotě 400,- Kč. Celkové náklady na tlumič v této akci se tedy snižují z 2999,- Kč na pouhých 600,-Kč bez DPH. Více informací o tlumiči QUIET Pro viz CHYTRÉ DOPLŇKY. Na takto zakoupený tlumič nelze využít dalších slev. Tato akce se bohužel nevztahuje na již nasmlouvané zakázky.

Registrační formulář pro získání Doživotní záruky na Váš centrální vysavač.

Registrovat zde

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

       

Kontakt

Newag Brno spol. s r.o.
Hviezdoslavova 55a
Brno
637 00

Tel.:548 210 954
Fax.:548 210 954
E-mail.:pavel.cisar@newag.cz
Web.:www.newagbrno.cz

Facebook Youtube

Nevíte jaký produkt si vybrat?

Napište nám a my Vám poradíme!

Jméno:

E-mail:

Region:

Vzkaz:

3 + 9 = (antispamová ochrana)