Vítejte na stránkách společnosti Newag Brno spol. s r.o.,

Společnost NEWAG Brno spol. s r.o. se zabývá dodávkami centrálních vysavačů značek Husky, DuoVac a Disan a to jak dodávkami kompletních systémů na klíč, tak i prodejem jednotlivých komponentů, agregátů, příslušenství a instalačního materiálu. Centrální vysavače Husky - pobočka Brno. Dodáváme centrální vysavače Husky, Duovac a Disan na klíč a servis pro Brno a Jihomoravský kraj. Shozy prádla Artox.

Do roku 2006 fungovala společnost jako pobočka mateřské firmy NEWAG spol. s r.o. Tato společnost se postupně, přirozeným vývojem, stala společností čistě obchodní, která se v současné době věnuje pouze importu centrálních vysavačů Husky, Duovac a Disan. Centrální vysavače Husky a Duovac jsou vyráběné firmou NUERA Air v Kanadě. Komerční centrální vysavače Disan jsou vyráběné v Itálii a jsou osazeny třífázovými motory Siemens.

Za jedenáct let působení v Brně společnost NEWAG Brno spol. s r.o. (do roku 2006 jako společnost NEWAG spol. s r.o., pobočka Brno) zrealizovala již téměř 3.000 instalací kompletních vysávacích systémů. Na centrální vysavače Husky a Duovac je poskytována záruka 25 let, která je v tomto oboru v ČR zcela ojedinělá. Námi dodávané centrální vysavače umíme dovybavit chytrými doplňky, jakými jsou například hadice, které si vytáhnete přímo ze zásuvky ve zdi. Takové řešení opravdu usnadní manipulaci s vysavačem a zrychlí úklid.

Společnost NEWAG Brno spol s r.o. má šest stálých zaměstnanců (viz. Náš team) a zajišťuje, kromě vlastních montáží centrálních vysavačů v oblasti Brna a okolí, i servis a dodávků instalačního materiálu pro dealerskou síť v oblasti Moravy.

Mezi naše hlavní činnosti patří:

Projektování centrálních vysavačů - Každému zákazníkovi, který nám předá, nebo zašle stavební projekt, zpracujeme zdarma a velmi rychle návrh řešení centrálního vysavače s přihlédnutím k požadavkům zákazníka. Poradíme a doporučíme nejvhodnější rozmístění zásuvek a vymyslíme optimální trasy pro vedení potrubních rozvodů centrálního vysavače.

Cenová nabídka - Zpracování cenové nabídky je následný krok. Máte z čeho vybírat. Centrální jednotky I. generace pouze pro suché sání, II. generace s možností vysávání i vody a III. i IV. generace se splachováním do kanalizace a nástřikem vody Aqua Pro.

Instalace - Je jeden z mnoha dalších důvodů, proč bychom měli být pro vás, zákazníky tím správným dodavatelem. Instalační technici jsou našimi zaměstnanci většinou od roku 2001, s bohatými praktickými zkušenostmi. Jsme vyjímkou na trhu centrálních vysavačů. Můžeme ručit za vlastní práci a jsme pojištěni na odpovědnost za škody.

Servis - Máme vlastní servisní středisko a provádíme odborný záruční i pozáruční servis v Praze a širokém okolí. Jsme schopni na objednávku zavézt originální spotřební materiál a příslušenství až do domu a v případě potřeby zapůjčit i náhradní vysavačovou jednotku v případě nutnosti opravy v servisním středisku.

Dalším úspěšně se rozvíjejícím sortimentem jsou shozy prádla Artox, které jsou dodávány v provedení z ušlechtilé nerezi v nejvyšší kvalitě. Je to jedinný ucelený systém, vyráběný v Evropě, s důmyslným řešením teleskopického propojení jednotlivých dílů, bez nutnosti řezání na stavbě. Snadná a rychlá montáž pro každého!

Děkujeme Vám, že jste navštívili naše stránky a věříme, že Vaši důvěru nezklameme, pokud se rozhodnete pro některý z námi nabízených produktů.

Hledáme nové partnery

Naše společnost Newag Brno spol. s r.o. stále vyhledává nové obchodní partnery na bázi dealerské spolupráce pro prodej a instalaci centrálních vysavačů HUSKY, DUOVAC a shozů prádla ARTOX.

Nabízíme:

  • lokální zázemí
  • sklad montážních prvků centrálních vysavačů a náhradních dílů přímo ve Vašem regionu
  • odborné školení na montáž a projektování centrálních vysavačů
  • technickou podporu
  • jako pobočka výhradního dovozce, mateřské firmy, NEWAG spol. s r.o., dobré obchodní podmínky 

Ideální profil partnera - stavební, instalatérská či podobná firma, která by ráda rozšířila své aktivity.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na tel.: 548 210 954, případně na pavel.cisar@newag.cz.

 

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

       

Kontakt

Newag Brno spol. s r.o.
Hviezdoslavova 55a
Brno
637 00

Tel.:548 210 954
Fax.:548 210 954
E-mail.:pavel.cisar@newag.cz
Web.:www.newagbrno.cz

Facebook Youtube

Nevíte jaký produkt si vybrat?

Napište nám a my Vám poradíme!

Jméno:

E-mail:

Region:

Vzkaz:

3 + 9 = (antispamová ochrana)